Творчество

Постижна справа

постиж, постижерПостижна справа - це мистецтво виготовлення перук та інших виробів з волосся, яке потребує великого вміння.
В перекладі з французької слово „постиж „ означає ненатуральний, або ненатуральне волосся. А в перекладі з німецької - підроблене волосся. «Постижер» - майстер по виготовленню перук.
Постижну справу люди знали за багато років до нашої ери. Найбільш бурхливий розвиток це мистецтво здобуло в ХVII-XIX в. в ., коли мода на перуки поширилась в більшості країн Європи. По багатству оздоблення та формі перуки того часу, судили про положення в суспільстві власника. Майстерність виготовлення перук було відомо не багатьом і передавалась спадкоємцям, від батька до сина, як скарб і велика цінність.
Вже відомо, що в середньовіччі та ще раніше виготовляли та носили підроблене волосся. Свого кульмінаційного моменту це мистецтво досягло на початку XVIII століття. Коли Єрвей - майстер по виготовленню підробленого волосся виготовив перуку алонж, тобто перуку з довгими локонами у 1737 р., в той час була введена повинність носити перуку с косами. У Берліні була створена і гільдія перукарського мистецтва.
Майже в кожній нарядній(вечірній, весільній, видовищній, конкурсній) зачісці використовуються постижні прикраси.
Фантазійні зачіски можуть на 90% складатися з постижерних виробів і декоративних доповнень. Заздалегідь підготовлені деталі дають змогу значно прискорити виконання складної зачіски, досягти ефекту наявності власного довгого волосся, його об’ємності.


Создан 23 апр 2010  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
malujgoga 26 окт 2013 ответить
ммммммммм
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
http://dorofeyeva.io.ua/