Творчество

постижні прикраси

клеєні постижні прикраси, плетені постижні прикраси, комбіновані постижні прикрасиКлеєні постижні прикраси
Постиж який виконано зроблений методом поклейки. Квітку виготовляємо з фібри. Нарізаємо фібру потрібної довжини, зав’язуємо в пучки необхідної довжини. Після чого проклеюємо кінчики пучків з волосся, даємо просохнути.
Беремо лампу (необхідного розміру) змащуємо клеєм і кладемо на неї пасмо волосся розчісуючи її гребінцем і швидко пригладжуючи волосся пальцями до лампи. Все робимо швидко не даючи клею висохнути. Кінці волосся на лампі з’єднуємо. Коли волосся на лампі висохло беремо його за кінчик(де зав’язане ниткою) і швидко зриваємо з лампи. Кладемо на стіл для повного висихання. Покриваємо пелюстки по краєвій лінії блистинками.

Виготовлення плетених прикрас зі штучного волосся – фібра.
Починаємо плетіння стрічки з потрібної кількості пасом. Для легкості плетіння кожне пасмо змочується водою та змащується гелем для волосся.
Плетіння починається з середини. Відокремлюємо три центральних пасма і починаємо плести як кіску із трьох пасм поступово додаючи з кожного краю пасмо, поки усі з них не будуть вплетені в роботу.
Виплітаємо необхідну довжину стрічки, кінці якої зав’язуємо ниткою і проклеюємо клеєм БФ – 6. Покриваємо стрічку рідким лаком і починаємо призбирати одну сторону стрічки роблячи складки. Початок і кінець стрічки зшиваємо голкою з ниткою (у тон фібри).


Комбіновані постижні прикраси
(поєднання плетіння та виклеювання квітки на лампі)


Создан 23 апр 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
http://dorofeyeva.io.ua/