Творчество

 

Волосся тварин і рослин
Волосся буйвола
Воно займає по якості перше місце. Це шерсть тибетського бичка, а не північноамериканського буйвола. Ці бички звуться яками. Їх схожість, хвоста та гриви з конем використовується для волосяних виробів. Сире волосся буває білого, чорного і сірого кольорів. Хвостове волосся експортується в сирому стані і обробляється в Європі. За допомогою різних кислот його роблять тоншим на 1/3 і висвітлюють його. Таким чином витончене волосся домішують до середнього штучного волосся, тому, що воно не жовтіє так швидко.
Волосся кози
Волосся тибетської кози, по якості доволі сухе і тендітне, використовується виключно для виготовлення театральних виробів.
Волосся з гриви та хвоста коней.
Грива більш м’яка ніж хвіст, можна використовувати у виготовленні вій та прикрас. Хвіст жорсткий, ламкий.
Волосся ангори
Дуже м’яке і чисто білого кольору. Ця сировина користується великим попитом, в особливості у майстрів по виготовленню перук, які потребують саме цієї якості волосся для підмішування в партії самих ніжних своїх виробів.
• Рослинне
Для виготовлення більш дешевих волосяних виробів, лялькових та маскарадних перук. Виготовляють рослинне волосся із коноплі, льону і навіть із індійської кропиви. За якістю воно сильно уступає натуральному.
Також виготовляють волосся з деревини та скла.


Создан 23 июл 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
http://dorofeyeva.io.ua/